1. června 2020 – slavíme Mezinárodní den dětí

„Nemůžeme děti tvořit podle své vůle. Musíme je mít, milovat a vychovávat co nejlépe a jinak je nechat na pokoji.“ J. W. von GoethePro tento den si každá třída pod vedením třídních učitelů a jejich asistentek naplánovala svůj program. V některých třídách se vařily dobroty, jinde se hrály inovativní společenské hry nebo se šlo na procházku. Ve třídě učitelky Michálkové se shodli na výletu. Vydali se do krásného Náchoda, kde navštívili renesanční zámek a jeho přilehlé okolí. Další zastávkou pro ně byla pizzerie a zmrzlina, kde se jim líbilo asi úplně nejvíc :). Naše nejmladší třída (třída učitelky Balcarové) se rozhodla pro výlet do ne tolik vzdálených Teplic nad Metují. Už samotná jízda vlakem byla pro některé žáky nezapomenutelným zážitkem. V Teplicích si třída prošla skvostnou přírodu, ale také samotné město.
Tento den se všem žákům moc zamlouval, a už už nedočkavě vyhlíží ten příští.        Romana Jungová