21. 12. 2021 – Vánoce za rohem

Přesně za tři dny tu máme Štědrý den, Vánoce…

Vánoce se odjakživa oslavovaly v duchu pohody, klidu a spokojenosti. Důležitou součástí oslav vánočních svátků je čas strávený s rodinou. Na naší škole jsme taková jedna velká rodina, i když se najdou i situace ala „italská domácnost“. Přesto čas vánoční vnáší do prostor školy pozitivního ducha, který ovlivní snad každého z nás.
A jak u nás probíhají přípravy na tyto velké svátky? Vyrábíme, tvoříme, zdobíme. Zdi ve třídách jsou plné krásných výtvorů, okna jakbysmet. Pozadu nezůstává ani výzdoba chodeb a vestibulu. Další výrobky si žáci tvoří jako dárečky pro rodiče nebo své oblíbené učitele. Najdou se i tací, kteří vyrábí dárečky pro své spolužáky.
Jsme tedy rádi, že i v tak složité době, jako je právě tato, naši žáci nezapomínají na to důležité – mít rád.

I my jsme rádi, že Vám všem můžeme popřát krásné svátky vánoční plné klidu a pohody. Užijte si chvíle strávené se svými nejbližšími.