1. září 2021 – První školní den

Máme středu 1. září 2021. Je 7:45, otevírají se dveře školy, a do budovy se derou skupinky nadšených žáků. Mezi těmito žáky rozpoznáváme i nové tváře. Za pár minut z nich budou oficiálně žáci naší školy – prvňáčci.

První kroky vedou do šatny, kde si zují boty a obouvají přezůvky. Následuje to nejdůležitější – vstoupit pravou nohou do třídy. Seznámit se s paní učitelkou a asistentkou, a především se svými novými spolužáky.
Dnes tu ještě mají své rodiče či vychovatele, ale zítra to už bude jen na nich. Vlastně ne tak docela! Vždy tu pro ně bude paní učitelka i paní asistentka.
Společně to zvládneme!

Na závěr bychom chtěli popřát nejen našim prvňáčkům, ale všem žákům naší školy mnoho úspěšných dní v tomto školním roce. Aby se poprali se všemi nástrahami, které na ně budou číhat, ale především, aby si užili co nejvíce společných chvil na naší škole.