Sportovní den – 28. 6. 2021

Dneska jsme si dali pořádně do těla! Na naší škole se totiž konal sportovní den.
Pro první stupeň byly připraveny 4 disciplíny: běh, skok do dálky, jízda na koloběžkách a florbalový slalom. Pro druhý stupeň to byl běh, skok do dálky a jízda zručnosti. Žáci byli seřazeni do skupin po třídách a střídali se na zmíněných stanovištích. V závěru se konal fotbalový zápas chlapců, a florbalové utkání dívek. Po ukončení sportovních disciplín proběhlo vyhlášení 12 nejlepších sportovců.
Za první stupeň v kategorii dívek se nejlépe umístily: Tina Giňová (1. místo), Anna Horvátová (2. místo) a Nikola Houžličková (3. místo), v kategorii chlapců pak: Adrian Giňa (1. místo), Radim Haluška (2. místo) a Michal Suchý (3. místo).
Na druhém stupni byli výkonu opravdu vyrovnané, nakonec se však na prvních pozicích v kategorii dívek umístily: Sára Kosinová (1. místo), Eliška Hanušová (2. místo) a Denisa Houžličková (3. místo), v kategorii chlapců: Petr Čureja (1. místo), Adam Weselý (2. místo) a Ladislav Hrubý (3. místo).I když proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců, malou odměnu dostal nakonec každý, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!  R. Jungová