13. 6. 2023 – 3D výstava ,,Moje velké přání pro místo, kde žiju”

Dnes jsme po delší odmlce navštívili Městskou knihovnu Broumov. Tento měsíc je tam pro návštěvníky připravena ojedinělá 3D výstava ,,Moje velké přání pro místo, kde žiju”.
Pod tímto názvem byla v minulých měsících vedena výtvarná výzva (organizátor Broumov 2028). I naše třída se této výzvy zúčastnila a společnými silami vytvořila koláž. Přání, které bylo v naší třídě nejvíce diskutováno, bylo velké dětské hřiště a koupaliště. 

My jsme tedy pomocí speciálních brýlí a ovladače zhlédli výstavu plnou kreativních výtvorů. Také jsme si v knihovně vypůjčili pár dětských knih a vyzkoušeli si čtení v příjemném prostředí dětského oddělení. Tímto děkujeme milým a ochotným pracovnicím knihovny za přívětivost. Závěr našeho programu mimo školu patřil parku Alejka, kde jsme nechali snad všechnu svoji energii. Využili jsme dětské hrací prvky umístěné v parku, zazpívali jsme si, a dokonce jsme přivolali déšť a v něm si i zatančili.
Za III. třídu R. Jungová