Malované kamínky pro městský útulek Broumov

V minulém měsíci jsme navštívili městský útulek a obdarovali čtyřnohé obyvatele krmivem a pamlsky, které jsme nakoupili z výtěžku za prodané dekorace na velikonočním jarmarku. Věděli jsme, že to není naposled, co jsme pro pejsky a kočičky udělali dobrý skutek. Příležitost jsme dostali hned v květnu, kdy byl broumovský útulek zařazený do akce Kamínky nejen pro ZOO.

Princip je takový, že malíři a malířky vkládají do aukce malované kamínky a lidé, kteří chtějí taktéž pomoci různým organizacím a spolkům pečujícím o zvířata, přihazováním kamínky vydraží. Za naše kamínky putovala útulku krásná částka. Žáci tak opět poznali, že pomáhat se dá i prací, vlastní kreativitou a dobrými skutky. Hezký pocit z pomoci druhému, je jistě bude dlouho hřát na srdci.

Klára Prchalová