18. a 19. října 2021 – lezecká stěna a netradiční sporty

Nyní tedy o netradičním programu žáků ze III., V. a VI. třídy.

V pondělí 18. 10. byli žáci III. třídy na broumovské lezecké stěně. Instruktoři Gerd a Šárka měli skvěle připravený program od začátku do konce. Žáci se nejprve protáhli a zahřáli. Poté si navlékli lezecké sedáky a vyrazili na stěnu.

Žáci se krůček po krůčku dostávali výš a výš, přes různé obtížnosti. Nakonec si vyzkoušeli i tzv. houpačku na laně. Určitě se nezapomeňte mrknout na fotky 😉

V úterý 19. 10. měli netradiční program pro změnu starší žáci (V. a VI. třída). Jejich program pod názvem ,,Netradiční sporty a hry“ se uskutečnil v broumovském Klubu ROK. Žáci si vyzkoušeli sportovní, dovednostní i logické hry.

Tyto hry potrápily jejich fyzickou zdatnost, žáci rozvíjeli logické myšlení a schopnost spolupracovat. Při jedné ze závěrečných aktivit si žáci ověřili důvěru panující v kolektivu. A je tam! Existuje! Ale musíme ji dál rozvíjet a prohlubovat…. R. Jungová