Láry Fáry – Náchod 👨‍🍳☕🥮🥪

V rámci projektu ZDRAVÉ SVAČINKY jsme se v pátek 25. listopadu vypravili na exkurzi do kavárny Láry Fáry v Náchodě. Tato kavárna není jen tak obyčejná, její výjimečnost spočívá v tom, že zaměstnává osoby s hendikepem a tím jim pomáhá se uplatnit na běžném trhu práce, sociálně se začlenit, podporuje jejich samostatnost, soběstačnost a finanční nezávislost. Pro naše žáky je velmi motivující vidět, že mohou jednou úplně normálně pracovat a ještě v tak krásném a příjemném prostředí. Děkujeme za vstřícný přístup a velmi milou obsluhu. ❤
Z nabídky jsme ochutnali slaný koláč Quiche, sýrové a šunkové palačinky, tuňákový toast a mechový dort. Vše bylo opravdu výborné a naši žáci po sobě zanechali jen prázdné talířky. Také si osvěžili dodržování etikety v restauraci a hromadných dopravních prostředcích.